شرکت بازرگانی، تجاری  هونام صنعت با بیش از 12 سال تجربه و مشاوره و فروش لوازم کشاورزی و صنعتی اقدام به راه اندازی سایت فروش آنلاین کرده تا بتواند این تجربه را با مشتریان و خریداران محترم به اشتراک بگذارد و همچنین هدف اصلی سایت کمک ابزار ارتباط مستقیم بین مصرف کننده با وارد کننده های اصلی و ارتقاع اطلاعات فنی کاربران و مشتریان میباشد.
فروشگاه اینترنتی کمک ابزار این امکان را به مشتریان می دهد تا با بررسی و مقایسه کالاها ، انتخاب و در نهایت تنها با چند کلیک کالای خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.
در سایت کمک ابزار شما با وارد کننده های اصلی در ارتباط خواهید بود.
با توجه به افزایش تقلب در بازار کنونی و عدم اطمینان از کیفیت محصولات، در این فروشگاه اینترنتی سعی شده هر محصول با نام اصلی آن در کشور و شرکت عرضه کننده و با گارانتی اصلی و توضیحات کافی و قابل استناد ارائه شود.
مشاورین ما در بخش بازاریابی در سایت فروشگاهی کمک ابزار اماده پاسخگویی به سوالات شما و برطرف کردن هر گونه تردید در پروسه خرید هستند. علاوه بر بهره گیری از راهنمایی های مشاورین ما، برای اطمینان از خرید خود پیشنهاد میکنیم دفترچه راهنمای هر محصول که در صفحه مربوط به  هر محول بارگذاری شده را مطالعه کنید.